چهارشنبه, می 23, 2018
  • پیش فرض
  • تیتر
  • تاریخ
  • تصادفی

جشنواره "لیلم" فرصتی مناسب برای معرفی فرهنگ و هنر مازندران

 

مدیرکل اجتماعی استانداری مازندران: 

جشنواره "لیلم" فرصتی مناسب برای معرفی فرهنگ و هنر مازندران

مدیرکل اجتماعی استانداری مازندران گفت: جشنواره موسیقی بومی مازندران با عنوان "لیلم" فرصت مناسبی در معرفی هویت، فرهنگ و هنر مازندران به دیگر اقوام کشور است.

 

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی جشنواره موسیقی بومی مازندران "لیلم" قاسمی طوسی در نشست نمایندگان سازمان‌های مرتبط در برگزاری این جشنواره، اظهار کرد: جشنواره موسیقی بومی مازندران با عنوان "لیلم" فرصت مناسبی در معرفی هویت، فرهنگ و هنر مازندران به دیگر اقوام کشور است.

وی با اشاره به زمان مناسب برگزاری جشنواره که همزمان با ایام تابستان است، افزود: این جشنواره می‌تواند گردشگران بسیاری را به خود جذب کند.

مدیرکل اجتماعی استانداری مازندران با بیان اینکه مازندران از موسیقی غنی برخوردار است و از این فرصت باید برای معرفی استان، بهره ببریم، گفت: دستگاه‌های مرتبط، نهایت همکاری را در برگزاری مناسب جشنواره داشته باشند.

در ادامه این نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تاکید در بهره‌گیری از توانمندی ادارات گوناگون در برگزاری هرچه بهتر جشنواره، اظهار کرد: معرفی لباس و موسیقی بومی مازندران از نکات موثر در این جشنواره است.

احد جاودانی گفت: برای همکاری حداکثری هنرمندان استان، برگزاری این جشنواره به بخش خصوصی، شرکت فرهنگی هنری مهرآوا سپرده شد.

گفتنی است دبیرخانه جشنواره با شماره تلفن 01133350703 و رایانامه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید آماده پاسخگویی به سوالات متقاضیان است.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

حامیان جشنواره