تقدیر از عوامل لیلم3

روزشمار 15 مردادماهِ 1397 جلسۀ تجلیل از دست­اندرکارانِ لیلمِ 3 در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد.

این جلسه ظهر روز دوشنبه با حضور مدیرکل جناب آقای دکتر محمود شالویی و معاونین فرهنگی و هنری ایشان آغاز شد.

محمد محمدی معاون هنری اداره کل فرهنگ ارشاد ضمن تقدیر از همۀ عوامل برگزاری لیلمِ 3 اشاره کرد: «در این دوره از جشنواره در چند بخش بسیار خوب عمل کردیم. یکی از این موارد کیفیت­ اجراهای بخش جنبی بود که کوشیدیم هدفمند و گزینش­شده و نیز مطابق به اهداف و مفاهیم اصلی لیلم باشد. نکتۀ دیگری که می­توان بدان اشاره کرد استقبال بسیار خوب مردم از لیلم است. ما سومین دورۀ لیلِم را پشت سر گذاشتیم و با این­که این جشنواره نوپاست مدیریت خوبی داشت.»

سپس محمد محمدی و محمد غلامی مدیرعامل شرکت فرهنگی هنری نسیم مهرآوا به معرفی تک­تکِ عوامل اجرایی جشنواره پرداختند و جناب آقای شالویی از ایشان بابت تلاش­های بی­چشم­داشت سپاسگزاری نموند.

محمود شالویی به اهمیت نظم در تمامی امور اشاره کرد و افزود: «کاری که شما در جشنواره انجام دادید، کار بزرگی بود. کار خیلی خوبی بود و من بدان می­بالم. از طرفی کار ما را راحت کردید. این موضوع باید جا بیفتد که قرار نیست همۀ کارهای فرهنگی را سازمان­ها انجام دهند، بلکه باید شرکت­های خصوصی بیش­تر وارد عمل شوند.»

در پایان جلسه ضمن عرضِ تسلیت از جهتِ فوت رمضان شکارچیان، عوامل جشنواره از مدیرکل لوح سپاس دریافت کردند.